Referencje

NEWAG S.A.
W imieniu firmy Newag Spółka Akcyjna zaświadczam, że firma Metalcom Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Krakowskiej 37/45 od 4 lat zapewnia dostawy w systemie Kanban materiałów złącznych do naszych zakładów w Nowym Sączu oraz Gliwicach.
Dostawy te były wykonane zawsze w sposób właściwy, terminowo oraz z należytą starannością.
Mogę zarekomendować firmę Metalcom jako rzetelnego dostawcę artykułów złącznych oraz partnera biznesowego specjalizującego się w dostawach w systemie Kanban. 
 
WIELTON S.A.
Rekomendujemy firmę Metalcom Sp. z oo z siedzibą we Wroclawiu przy ul. Krakowskiej 37-45 jako solidną, wiarygodną i w pełni przygotowaną do kompleksowej obsługi systemu Kanban w zakresie dostaw elementów złącznych do naszej Firmy.Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom w zakresie przygotowania, wdrożenia, szkolenia oraz bieżącej obsługi systemu Kanban.
 
BODEX
Z przyjemnością polecamy firmę Metalcom sp. z o.o. jako godnego partnera w biznesie w zakresie wdrożenia i bieżącej obsługi systemu Kanban opierającego się na terminowych dostawach elementów złącznych służących do produkcji naszych wyrobów. Dotychczasową współpracę z firmą Metalcom Sp. z o.o. oceniamy bardzo wysoko i polecamy wszystkim korzystanie z jej usług.
 
GNIOTPOL
Niniejszym rekomendujemy firmę Metalcom Sp. z oo z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krakowskiej 37-45 jako wiarygodnego partnera w procesie przygotowania i wdrożenia do naszej firmy systemu Kanban. Poprzez wdrożenie systemu zoptymalizowaliśmy proces zamawiania wyrobów śrubowych oraz zmniejszyliśmy koszty magazynowania. Dotychczasowa współpraca daje nam podstawy twierdzić, że firma Metalcom Sp. z oo jest zaufanym partnerem biznesowym.