O firmie

Hurtownia z 21-letnią tradycją i oddziałami w Europie

METALCOM to krajowa hurtownia elementów złącznych do produkcji przemysłowej, montażu, budownictwa i świadczenia usług z 21-letnim doświadczeniem, zapewniająca wysoki poziom dbałości o klienta.

Klientom w Czechach, Polsce i na Słowacji oferuje niezawodny system zarządzania jakością oraz produkty i serwis wysokiej jakości.

Dostarczając wysokiej jakości elementy złączne do różnych gałęzi przemysłu, chronimy środowisko naturalne, aktywnie uczestniczymy w odbudowie dziedzictwa kulturowego, pomagamy potrzebującym, darzymy szacunkiem naszych klientów, dostawców i pracowników.Chcemy być dla naszych klientów Wiarygodnym partnerem, który oferuje Nieograniczoną gamę produktów i usług, aby przyciągnąć i utrzymać Zaufanie klientów
Szeroki asortyment produktów i usług

W naszym katalogu znajduje się ponad 110 000 rodzajów elementów złącznych spełniających wymagane normy. Na stanie we własnych magazynach o powierzchni 7300 m2 posiadamy z tego 15 500 pozycji i 4 500 ton produktów w różnych wersjach. Szeroka gama materiałów o różnych: wytrzymałości, rodzajach gwintów czy wykończeniu powierzchni spełniająca wszystkie wymagania przemysłu samochodowego zapewnia klientom niemal 100% pewność dokonania właściwego wyboru.

Oprócz standardowych produktów dostarczamy również wyroby nietypowe do produkcji seryjnej na podstawie dokumentacji technicznej i indywidualnych potrzeb, zestawy specjalne i montaż (kompletację).  Przed dostawą próbki przechodzą oczywiście przez proces zatwierdzania przez klienta.